Duálný zosilňovač mobilného signálu S20-ED – EGSM, 4G/LTE (DCS)
Predaj skončil!

Duálný zosilňovač mobilného signálu S20-ED – EGSM, 4G/LTE (DCS)

ID 271
Základné zosilňovač pre malé a stredne veľké objekty | Signál pre telefonovanie, SMS a internet | Signálna zisk až 70 dB, výstupný výkon až 20 dBm | Dve prevádzkové pásma – 900 MHz a 1800 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetkých mobilných operátorov Chcem vedieť viac

Predaj skončil!

Produkt už nie je v našej ponuke.

Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: TE-9009B

Duálný zosilňovač mobilného signálu S20-ED – EGSM, 4G/LTE (DCS)

Dvojpásmový zosilňovač S20-ED slúži na zosilnenie mobilného signálu v prípade, že máte v danej lokalite problémy so zlým signálom. Zosilnenie mobilného signálu funguje pre telefonovanie, posielanie textových správ SMS a pripojenie k mobilnému internetu. Zosilňovač S20-ED je vhodný pre menšie a stredne veľké objekty (byty, domčeky, kancelárie).

S20-ED je dostupný zosilňovač, ktorý si poradí až s 20 súčasne telefonujúcim užívateľmi. Je vhodný pre domáce použitie či malé firmy.

Telefonovanie: Áno ✅ / Rýchly internet: Áno (ak v pásme 1800 MHz vysiela 4G / LTE)


Základné informácie o produkte

Dvojpásmový (Dual-Band) zosilňovač S20-ED pracuje s mobilným signálom v pásmach:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G / LTE 1800 MHz (prípadne pomalšia 2G / DCS, ktoré je v niektorých lokalitách na tejto frekvencii doteraz vysielané).

Je ideálny do miest, kde operátor vysiela v oboch uvedených frekvenciách - základné jednopásmový zosilňovač by spôsoboval časté výpadky hovorov a nestabilné pripojenie k internetu. Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač S20-ED disponuje výstupným výkonom až 20 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, S20-ED stačí pre pokrytie menších a stredne veľkých objektov:

  • byty,
  • malé domčeky a chalupy,
  • kancelárie a reštaurácie.

Ak je signál slabý aj pred objektom, odporúčame použiť niektorý z výkonnejších zosilňovačov (s výkonom aspoň 23–24 dBm) spolu s vonkajšou smerovou anténou.

Výkon zosilňovača dostačuje pre pokrytie menších plôch a budov (~100 m2). V prípade členité vnútorné plochy postačí na pokrytie bytu. S20-ED si poradí až s 20 naraz telefonujúcim užívateľmi. S20-ED sa vyznačuje minimálnym rušením s vysielačmi jednotlivých operátorov (BTS) pre bezproblémové pripojenie do mobilnej siete.

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač S20-ED je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. Medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme, disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo1800 MHz – 4G/LTE, DCS, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM 880~915, DCS/4G 1710~1785 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM 925~960, DCS/LTE 1805~1880 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H285 × 268 × 116 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Byt, Kancelář, Chata / Chalupa, Rodinný dům

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Manuály a iné dokumenty

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu