Duálný zosilňovač mobilného signálu S20-ED-L, EGSM, 4G/LTE

ID 382
Základné duálny zosilňovač pre malé a stredne veľké objekty | Dve prevádzkové pásma - 900 MHz pre volanie a 2600 MHz pre internet | LCD displej pre jednoduché ovládanie | Signálna zisk až 70 dB, výstupný výkon až 20 dBm | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetkých mobilných operátorov Chcem vedieť viac

852,77€
704,77€ bez DPH
Produkt nie je možné priamo objednať,
slúži k servisným úkonom.
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: HY-S20L-EH

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Duálný zosilňovač mobilného signálu S20-ED-L, EGSM, 4G/LTE

852,77€
Na objednanie
Duálný zosilňovač mobilného signálu S20-ED-L, EGSM, 4G/LTE

Dvojpásmový zosilňovač S20-ED-L slúži na zosilnenie mobilného signálu v v zle pokrytých lokalitách. Zosilnenie mobilného signálu funguje pre telefonovanie, posielanie textových správ SMS a rýchle pripojenie k mobilnému internetu. Zosilňovač S20-ED-L je vhodný pre menšie a stredne veľké objekty (byty, domčeky, kancelárie).

Zásadnou výhodou zosilňovače S20-ED-L je LCD displej a sada kláves pre jednoduché ovládanie.

S20-ED-L je dostupný zosilňovač, ktorý si poradí až s 20 súčasne telefonujúcim užívateľmi. Je vhodný pre domáce použitie či malé firmy.

Telefonovanie: Áno ✅ / Rýchly internet: Áno


Základné informácie o produkte

Dvojpásmový (Dual-Band) zosilňovač S20-ED-L pracuje s mobilným signálom v pásmach:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G / LTE 2600 MHz.

Vďaka podpore 4G / LTE aj EGSM sietí naraz je S20-ED Je ideálny do miest, kde operátor vysiela v oboch uvedených frekvenciách - základné jednopásmový zosilňovač by spôsoboval časté výpadky hovorov a nestabilné pripojenie k internetu. Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Vďaka LCD displeju a niekoľkých tlačidlám je obsluha zosilňovača hračkou. Niekoľkými stlačeniami tlačidiel je možné regulovať vysielací výkon tak, aby nedochádzalo k rušeniu okolitej siete.

Zosilňovač S20-ED-L disponuje výstupným výkonom až 20 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, S20-ED stačí pre pokrytie menších a stredne veľkých objektov:

  • byty,
  • malé domčeky a chalupy,
  • kancelárie a reštaurácie.

Ak je signál slabý aj pred objektom, odporúčame použiť niektorý z výkonnejších zosilňovačov (s výkonom aspoň 23-24 dBm) spolu s vonkajšou smerovou anténou.

Výkon zosilňovača dostačuje pre pokrytie menších plôch a budov (~ 100 m2). V prípade členité vnútorné plochy postačí na pokrytie bytu. S20-ED-L si poradí až s 20 naraz telefonujúcim užívateľmi. S20-ED-L sa vyznačuje minimálnym rušením s vysielačmi jednotlivých operátorov (BTS) pre bezproblémové pripojenie do mobilnej siete.

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač S20-ED-L je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. Medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme, disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo2600 MHz – 4G/LTE, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM 880~915, 4G/LTE 2500~2570 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM 925~960, 4G/LTE 2620~2690 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H313 × 227 × 71 mm
Hmotnost7.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Byt, Kancelář, Chata / Chalupa, Rodinný dům

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu