Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (DCS) Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (DCS)
Čas na vrátenie máte až do 6.1.2024 .

Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (DCS)

ID 331
Veľmi výkonný zosilňovač pre všetky druhy objektov | Signál pre telefonovanie, SMS a internet | Zisk signálu až 75 dB, výstupný výkon až 27 dBm | Dve prevádzkové pásma - 900 MHz a 1800 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetky mobilných operátorov | Nutná konzultácia s technikom Chcem vedieť viac
SKLADOM - NA PREDAJNI 1 ks
Rýchla doprava
Praha 2 - Ihneď k odberu medzi 9:00 a 18:00
Balíkom - Dodáme v pondelok 11.12.

1 745,15€
1 442,27€ bez DPH
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-ED27-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (DCS)

1 745,15€
SKLADOM - NA PREDAJNI 1 ks
Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (DCS)

Dvojpásmový zosilňovač SCE-ED27-S je vhodný do lokalít s mimoriadne slabým mobilným signálom mimo objektu. S vhodne nastaveným zosilňovačom je možné v objekte telefonovať, posielať textové správy SMS a pripojiť sa k mobilnému internetu. Zosilňovač SCE-ED27-S je vhodný predovšetkým pre veľké objekty v zle pokrytých lokalitách.

SCE-ED27-S patrí so svojím výstupným výkonom až 27 dBm patrí medzi najvýkonnejšie modely našej ponuky. Vzhľadom k vysokému výkonu je dôležité jeho správne nastavenie, aby nedochádzalo k rušeniu vysielačov mobilných operátorov. Výber takto výkonného zosilňovača odporúčame konzultovať s technikom, inštalácia nevyhnutne vyžaduje odbornú montáž. Vo väčšine prípadoch klientom dostačuje lacnejší zosilňovač s výkonom 23–24 dBm a správne zameraná smerová anténa.

Telefonovanie: Ano ✅ / Rýchly internet: Ano (ak v pásme 1800 MHz vysiela 4G / LTE)


Základné informácie o produkte

Dvojpásmový (Dual-Band) zosilňovač SCE-ED27-S podporuje mobilné vysielanie v pásmach:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G / LTE 1800 MHz (prípadne pomalší 2G / DCS, ktoré je v niektorých lokalitách na tejto frekvencii doteraz vysielané).

Je vhodný v situácii, kedy potrebujete objekt pokryť signálom na účely telefonovanie, posielanie SMS správ, pripojenie k internetu alebo zapojenie domáceho bezpečnostného systému (alarmy). Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač SCE-ED27-S disponuje veľmi vysokým výstupným výkonom až 27 dBm. Je teda vhodný do oblastí, kde je veľmi zlý signál aj pred vlastným objektom. SCE-ED27-S je vhodný pre veľké objekty:

  • rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Zosilňovač SCE-ED27-S patrí medzi najvýkonnejšie zosilňovače v našej ponuke. Kvôli jeho vysokému výstupnému výkonu hrozí rušenie vysielačov mobilných operátorov. Pred zakúpením je nutná konzultácia s naším technikom!

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SCE-ED27-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu (ALC) a manuálneho nastavenia výstupného výkonu (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.


Výkon zosilňovača môže spôsobovať silné interferencie s mobilnými vysielačmi. Pre vyhnutie sa potenciálnym problémom s operátormi či Českým telekomunikačným úradom tento produkt úplne nevyhnutne vyžaduje odbornú inštaláciu!

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM, 1800 MHz – 4G/LTE, DCS
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915, 4G/LTE (DCS): 1710~1785 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960, 4G/LTE (DCS): 1805~1880 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink23 dBm
Výstupní výkon Downlink27 dBm
Rozměry V׊×H313 × 227 × 71 mm mm
Hmotnost3.5 g
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proSklady, Rodinný dům, Haly, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu