Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (3G)
Predaj skončil!
Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (3G) Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (3G)

Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (3G)

ID 339
Veľmi výkonný zosilňovač pre všetky druhy objektov | Signál pre telefonovanie, SMS a internet | Zisk signálu až 75 dB, výstupný výkon až 27 dBm | Dve prevádzkové pásma - 900 MHz a 2100 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetky mobilných operátorov | Nutná konzultácia s technikom Chcem vedieť viac

Predaj skončil!

Produkt už nie je v našej ponuke.

Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-ED27-S

Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-ED27-S – EGSM, 4G/LTE (3G)

Dvojpásmový zosilňovač SCE-ED27-S je vhodný do lokalít s mimoriadne slabým mobilným signálom mimo objektu. S vhodne nastaveným zosilňovačom je možné v objekte telefonovať, posielať textové správy SMS a pripojiť sa k mobilnému internetu. Zosilňovač SCE-ED27-S je vhodný predovšetkým pre veľké objekty v zle pokrytých lokalitách.

SCE-ED27-S patrí so svojím výstupným výkonom až 27 dBm patrí medzi najvýkonnejšie modely našej ponuky. Vzhľadom k vysokému výkonu je dôležité jeho správne nastavenie, aby nedochádzalo k rušeniu vysielačov mobilných operátorov. Výber takto výkonného zosilňovača odporúčame konzultovať s technikom, inštalácia nevyhnutne vyžaduje odbornú montáž. Vo väčšine prípadoch klientom dostačuje lacnejší zosilňovač s výkonom 23–24 dBm a správne zameraná smerová anténa.

Telefonovanie: Ano ✅ / Rýchly internet: Ano


Základné informácie o produkte

Dvojpásmový (Dual-Band) zosilňovač SCE-ED27-S podporuje mobilné vysielanie v pásmach:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G / LTE 2100 MHz (prípadne pomalší 3G / UMTS, ktoré je v niektorých lokalitách na tejto frekvencii doteraz vysielané).

Je vhodný v situácii, kedy potrebujete objekt pokryť signálom na účely telefonovanie, posielanie SMS správ, pripojenie k internetu alebo zapojenie domáceho bezpečnostného systému (alarmy). Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač SCE-ED27-S disponuje veľmi vysokým výstupným výkonom až 27 dBm. Je teda vhodný do oblastí, kde je veľmi zlý signál aj pred vlastným objektom. SCE-ED27-S je vhodný pre veľké objekty:

  • rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Zosilňovač SCE-ED27-S patrí medzi najvýkonnejšie zosilňovače v našej ponuke. Kvôli jeho vysokému výstupnému výkonu hrozí rušenie vysielačov mobilných operátorov. Pred zakúpením je nutná konzultácia s naším technikom!

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SCE-ED27-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu (ALC) a manuálneho nastavenia výstupného výkonu (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.


Výkon zosilňovača môže spôsobovať silné interferencie s mobilnými vysielačmi. Pre vyhnutie sa potenciálnym problémom s operátormi či Českým telekomunikačným úradom tento produkt úplne nevyhnutne vyžaduje odbornú inštaláciu!

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo2100 MHz – 3G, 4G/LTE, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915, 4G/LTE (3G): 1920~1980 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960, 4G/LTE (3G): 2110~2170 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink23 dBm
Výstupní výkon Downlink27 dBm
Rozměry V׊×H270 × 170 × 60 mm
Hmotnost3.5 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proAtypické prostory, Větší kancelářské prostory, Restaurace, Sklady, Rodinný dům, Haly

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu