Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-EL23-S – EGSM, 4G/LTE (800 MHz)

ID 333
Zosilňovač mobilného signálu pre všetky typy objektov | Signál pre telefonovanie, SMS a internet | Zisk signálu až 70 dB, výstupný výkon až 23 dBm | Dve prevádzkové pásma – 800 MHz a 900 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetkých mobilných operátorov Chcem vedieť viac

1 620,50€
1 339,25€ bez DPH
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-EL23-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-EL23-S – EGSM, 4G/LTE (800 MHz)

1 620,50€
Na objednanie
Duálný zosilňovač mobilného signálu SCE-EL23-S – EGSM, 4G/LTE (800 MHz)

Dvojpásmový zosilňovač SCE-EL23-S slúži na zosilnenie mobilného signálu v prípade, že máte v danej lokalite problémy so zlým signálom. Zosilnenie mobilného signálu funguje pre telefonovanie, posielanie textových správ SMS a pripojenie k mobilnému internetu. Zosilňovač SCE-EL23-S je vhodný pre všetky druhy objektov (veľké byty, rodinné domy, kancelárie, sklady či haly).

SCE-EL23-S v ideálnych podmienkach naraz umožní 20–35 súčasne telefonujúcich užívateľov. Je vhodný pre náročné domáce použitie alebo do podnikového prevádzky.

Telefonovanie: Ano ✅ / Rýchly internet: Ano


Základné informácie o produkte

Dvojpásmový (Dual-Band) zosilňovač SCE-EL23-S pracuje s mobilným signálom v pásmach:

  • 4G / LTE 800 MHz,
  • EGSM 900 MHz.

Je ideálny do miest, kde operátor vysiela v oboch uvedených frekvenciách – základné jednopásmový zosilňovač by spôsoboval časté výpadky hovorov a nestabilné pripojenie k internetu. Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač SCE-EL23-S disponuje výstupným výkonom až 23 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, SCE-EL23-S je vhodný pre pokrytie menších domov i väčších objektov:

  • rozmerné byty a rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Pre lokality s extrémne slabým signálom pred objektom a do veľmi veľkých priestorov ponúkame po konzultácii s technikom aj veľmi výkonné modely s výstupným výkonom 27 dBm.

Výkon zosilňovača dostačuje pre pokrytie väčších plôch a veľkých budov (~ 200 m2). V prípade členité vnútorné plochy postačí na pokrytie veľkých kancelárií. SCE-EL23-S si poradí s 20–35 naraz telefonujúcim užívateľmi. SCE-EL23-S sa vyznačuje minimálnym rušením s vysielačmi jednotlivých operátorov (BTS) pre bezproblémové pripojenie do mobilnej siete.

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SCE-EL23-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM, 800 MHz – 4G/LTE
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915, 4G/LTE: 832~862 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960, 4G/LTE: 791~821 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H313 × 227 × 71 mm mm
Hmotnost3.2 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proChata / Chalupa, Kancelář, Sklady, Restaurace, Rodinný dům, Haly, Větší kancelářské prostory, Byt

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu