Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu S27-WCDMA – 4G/LTE (3G)

ID 301
Veľmi výkonný zosilňovač pre všetky druhy objektov | Vhodný pre telefonovanie, SMS a internet | Zisk signálu až 80 dB, výstupný výkon až 27 dBm | Jedno prevádzkové pásmo – 2100 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetky mobilných operátorov | Vyžaduje odbornú inštaláciu Chcem vedieť viac

902,49€
745,86€ bez DPH
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: TE-3G27

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu S27-WCDMA – 4G/LTE (3G)

902,49€
Na objednanie
Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu S27-WCDMA – 4G/LTE (3G)

Jednopásmový zosilňovač S27-WCDMA je vhodný do lokalít s mimoriadne slabým mobilným signálom mimo objektu. S vhodne nastaveným zosilňovačom je možné v objekte telefonovať, posielať textové správy SMS a pripojiť sa k mobilnému internetu. Zosilňovač S27-WCDMA je vhodný predovšetkým pre veľké objekty v zle pokrytých lokalitách.

S27-WCDMA patrí so svojím výstupným výkonom až 27 dBm patrí medzi najvýkonnejšie modely našej ponuky. Vzhľadom k vysokému výkonu je dôležité jeho správne nastavenie, aby nedochádzalo k rušeniu vysielačov mobilných operátorov. Výber takto výkonného zosilňovača odporúčame konzultovať s technikom, inštalácia nevyhnutne vyžaduje odbornú montáž. Vo väčšine prípadoch klientom dostačuje lacnejší zosilňovač s výkonom 23–24 dBm a správne zameraná smerová anténa.

Telefonovanie: Ano ✅ / Rýchly internet: Ano


Základné informácie o produkte

Jednopásmový (Single-Band) zosilňovač S27-WCDMA pracuje s mobilným signálom v pásme:

  • 4G / LTE 2100 MHz (prípadne pomalší 3G / UMTS, ktoré je v niektorých lokalitách na tejto frekvencii doteraz vysielané).

Je vhodný v situácii, kedy potrebujete objekt pokryť signálom len na účely telefonovanie, posielanie SMS správ, pripojenie k internetu alebo zapojenie domáceho bezpečnostného systému (alarmy). V porovnaní s dvoupásmovými zosilňovačmi s rovnakým výkonom je výhodou aj jeho nižšia obstarávacia cena. Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač S27-WCDMA disponuje veľmi vysokým výstupným výkonom až 27 dBm. Je teda vhodný do oblastí, kde je veľmi zlý signál aj pred vlastným objektom. S27-WCDMA je vhodný pre veľké objekty:

  • rodinné domy,
  • veľké kancelárie,
  • haly a sklady.

Zosilňovač S27-WCDMA patrí medzi najvýkonnejšie zosilňovače v našej ponuke. V prípade členité vnútorné plochy dostačuje na pokrytie veľkých kancelárií, hal či skladov.

Vzhľadom k výstupnému výkonu hrozí rušenie vysielačov mobilných operátorov. Pred zakúpením je nutná konzultácia s naším technikom!

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač S27-WCDMA je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.


Pre predídenie problémov s operátormi či Českým telekomunikačným úradom kvôli možnej interferencii s ich vysielaním tento produkt nevyhnutne vyžaduje odbornú inštaláciu!

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo2100 MHz – 3G, 4G/LTE
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE (3G): 1920~1980 MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE (3G): 2110~2170 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink80 dB
Výstupní výkon Uplink20 dB
Výstupní výkon Downlink27 dB
Rozměry V׊×H250 × 125 × 53 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRodinný dům, Haly, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Restaurace, Sklady

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu