Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E20-S – EGSM (900 MHz)

ID 318
Základné zosilňovač pre malé a stredne veľké objekty | Signál pre telefonovanie a SMS | Signálna zisk až 70 dB, výstupný výkon až 20 dBm | Jedno prevádzkové pásmo - 900 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetkých mobilných operátorov Chcem vedieť viac

941,55€
778,14€ bez DPH
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-E20-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E20-S – EGSM (900 MHz)

941,55€
Na objednanie
Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E20-S – EGSM (900 MHz)

Jednopásmový zosilňovač SCE-E20-S slúži na zosilnenie mobilného signálu v prípade, že máte v danej lokalite problémy so zlým signálom. Zosilnenie mobilného signálu funguje pre telefonovanie, posielanie textových správ SMS či obmedzenemu pripojenie k mobilnému internetu. Zosilňovač SCE-E20-S je vhodný pre menšie a stredne veľké objekty (byty, domčeky, kancelárie).

SCE-E20-S je dostupný zosilňovač, ktorý si poradí až s 20 súčasne telefonujúcim užívateľmi. Je vhodný pre domáce použitie či malé firmy.

Telefonovanie: Ano ✅ / Rýchly internet: Ne (iba pomale pripojenie GPRS / EDGE)


Základné informácie o produkte

Jednopásmový (Single-Band) zosilňovač SCE-E20-S pracuje s mobilným signálom v základnom pásme:

  • EGSM 900 MHz.

Je vhodný v situácii, kedy potrebujete objekt pokryť signálom len na účely telefonovanie, posielanie SMS správ alebo zapojenie domáceho bezpečnostného systému (alarmy). Pre pripojenie k internetu odporúčame zvoliť zosilňovač s podporou pásma 4G / LTE (prípadne starším, miestami doteraz vysielaným 3G / UMTS).

V porovnaní s dvoupásmovými zosilňovačmi je výhodou tiež nižšia obstarávacia cena. Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač SCE-E20-S disponuje výstupným výkonom až 20 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, SCE-E20-S stačí pre pokrytie menších a stredne veľkých objektov:

  • byty,
  • malé domčeky a chalupy,
  • kancelárie a reštaurácie.

Ak je signál slabý aj pred objektom, odporúčame použiť niektorý z výkonnejších zosilňovačov (s výkonom aspoň 23–24 dBm) spolu s vonkajšou smerovou anténou.

Výkon zosilňovača dostačuje pre pokrytie menších plôch a budov (~100 m2). V prípade členité vnútorné plochy postačí na pokrytie bytu. SCE-E20-S si poradí až s 20 naraz telefonujúcim užívateľmi. SCE-E20-S sa vyznačuje minimálnym rušením s vysielačmi jednotlivých operátorov (BTS) pre bezproblémové pripojenie do mobilnej siete.

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SCE-E20-Sje kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. Medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme, disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink880~915 MHz
Šířka pásma Downlink925~960 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H250 × 125 × 53 mm
Hmotnost2 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10℃~55℃ °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Chata / Chalupa, Kancelář, Rodinný dům, Byt

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Rozbočovač pre 3 antény, N(f), frekvenčný rozsah 698~2700 MHz
82,24€
99,52€
SKLADOM - NA PREDAJNI > 5 ks

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu