Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E23-S – EGSM (900 MHz) Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E23-S – EGSM (900 MHz)
Čas na vrátenie máte až do 24.6.2022 .

Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E23-S – EGSM (900 MHz)

ID 319
Výkonný zosilňovač pre všetky druhy objektov | Signál pre telefonovanie, SMS, použitia k alarmu | Zisk signálu až 75 dB, výstupný výkon až 23 dBm | Jedno prevádzkové pásmo – 900 MHz | Funkcia ALC a MLC | Podporuje všetkých mobilných operátorov Chcem vedieť viac
SKLADOM - NA PREDAJNI 2-3 ks
Rýchla doprava
Praha 2 - Ihneď k odberu medzi 9:00 a 18:00
Balíkom - Dodáme v pondelok 30.05.

1 176,13€
972,01€ bez DPH
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-E23-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E23-S – EGSM (900 MHz)

1 176,13€
SKLADOM - NA PREDAJNI 2-3 ks
Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu SCE-E23-S – EGSM (900 MHz)

Jednopásmový zosilňovač SCE-E23-S slúži na zosilnenie mobilného signálu v prípade, že máte v danej lokalite problémy so zlým signálom. Zosilnenie mobilného signálu funguje pre telefonovanie, posielanie textových správ SMS či pre pripojenie alarmu. Zosilňovač SCE-E23-S je vhodný pre všetky druhy objektov.

SCE-E23-S je dostupný zosilňovač, ktorý si poradí až s 35 súčasne telefonujúcim užívateľmi. Je vhodný pre domáce použitie či malé firmy.

Telefonovanie: Ano ✅ / Rýchly internet: Ne (iba pomale pripojenie GPRS / EDGE)


Základné informácie o produkte

Jednopásmový (Single-Band) zosilňovač SCE-E23-S pracuje s mobilným signálom v pásme:

  • EGSM 900 MHz.

Je vhodný v situácii, kedy potrebujete objekt pokryť signálom na účely telefonovanie, posielanie SMS správ alebo zapojenie domáceho bezpečnostného systému (alarmy). Pre pripojenie k internetu odporúčame zvoliť zosilňovač s podporou pásma 4G / LTE (prípadne starším, miestami doteraz vysielaným 3G / UMTS).

V porovnaní s dvoupásmovými zosilňovačmi je výhodou tiež nižšia obstarávacia cena. Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač SCE-E23-S disponuje výstupným výkonom až 23 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, SCE-E23-S je vhodný pre všetkých druhov objektov:

  • byty a rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Pre lokality s extrémne slabým signálom pred objektom a do veľmi veľkých priestorov ponúkame po konzultácii s technikom aj veľmi výkonné modely s výstupným výkonom 27 dBm.

Výkon zosilňovača dostačuje pre pokrytie väčších plôch a veľkých budov (~200 m2). V prípade členité vnútorné plochy postačí na pokrytie veľkých kancelárií. SCE-E23-S si poradí s 20–35 naraz telefonujúcim užívateľmi. SCE-E23-S sa vyznačuje minimálnym rušením s vysielačmi jednotlivých operátorov (BTS) pre bezproblémové pripojenie do mobilnej siete.

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SCE-E23-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme, disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink20 dBm
Výstupní výkon Downlink23 dBm
Rozměry V׊×H268 × 170 × 50 mm
Hmotnost3 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proSklady, Chata / Chalupa, Rodinný dům, Haly, Restaurace, Byt, Větší kancelářské prostory, Kancelář

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu