Zosilňovač mobilného signálu SYN-E23L-S s LCD displejom – EGSM

ID 358
Nová generácia zosilňovačov s LCD displejom a tlačidlami pre jednoduché ovládanie | Prevádzkové pásmo EGSM 900 MHz | Vhodný pre všetky druhy objektov | Telefonovanie a SMS | Zisk signálu až 75 dB, výstupný výkon až 23 dBm | Automatické alebo ručné riadenie vysielacieho výkonu | automatické vypnutie Chcem vedieť viac
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-E23L-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Zosilňovač mobilného signálu SYN-E23L-S s LCD displejom – EGSM

Jednopásmový zosilňovač SYN-E23L-S patrí do novej generácie zosilňovačov mobilného signálu. Zosilňuje signál pre telefonovanie a posielanie textových správ SMS. Zosilňovač SYN-E23L-S je vhodný pre všetky druhy objektov.

SYN-E23L-S je vybavený LCD displejom a sadou tlačidiel pre jednoduché ovládanie funkcií. Vďaka tomu je zmena nastavenia veľmi jednoduchá a prehľadná.

Zosilňovač si poradí s 20-35 súčasne telefonujúcim užívateľmi. Je vhodný pre náročné domáce použitie alebo do podnikového prevádzky.

Telefonovanie: Áno ✅ / Rýchly internet: Ne ❌


Základné informácie o produkte

Jednopásmový (Single-Band) zosilňovač SYN-E23L-S je moderný zosilňovač mobilného signálu s radom inteligentných funkcií a jednoduchým ovládaním pomocou tlačidiel a LCD displeja. SYN-E23L-S podporuje mobilné vysielanie v pásme:

  • EGSM 900 MHz.

Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a ich siete zosilňuje naraz.

Zosilňovač SYN-E23L-S disponuje výstupným výkonom až 23 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, SYN-E23L-S pokryje menšie i väčšie objekty:

  • rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Pre lokality s extrémne slabým signálom pred objektom a do veľmi veľkých priestorov ponúkame po konzultácii s technikom aj veľmi výkonné modely s výstupným výkonom 27 dBm.

Vďaka LCD displeju máte okamžitý prehľad o stave jednotlivých funkcií. Sada tlačidiel umožňuje jednoduché prvotné nastavenie a následnú obsluhu.

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SYN-E23L-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zariadenie je vybavené automatickú kontrolu výstupného výkonu (ALC), v reálnej prevádzke ale oceníte skôr možnosť jeho manuálneho nastavenia (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Funkcia automatického vypnutia neustále monitoruje stav siete. Zosilňovač sa sám vypne, ak zistí, že spôsobuje výrazné rušenie v sieti operátora.

Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink23 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proByt, Kancelář, Sklady, Chata / Chalupa, Rodinný dům, Haly, Restaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu