Zosilňovač mobilného signálu SYN-E30L-S s LCD displejom – EGSM

ID 373
Vrcholový zosilňovač s LCD displejom a tlačidlami pre jednoduché ovládanie | Prevádzkové pásmo EGSM 900 MHz | Vhodný pre všetky druhy objektov | Telefonovanie a SMS | Zisk signálu až 80 dB, výstupný výkon až 30 dBm | Automatické alebo ručné riadenie vysielacieho výkonu | automatické vypnutie Chcem vedieť viac
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-E27L-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Zosilňovač mobilného signálu SYN-E30L-S s LCD displejom – EGSM

Jednopásmový zosilňovač SYN-E30L-S patrí do novej generácie zosilňovačov mobilného signálu. Zosilňuje signál pre telefonovanie a posielanie textových správ SMS. Zosilňovač SYN-E30L-S je vhodný pre všetky druhy objektov.

SYN-E30L-S je vybavený LCD displejom a sadou tlačidiel pre jednoduché ovládanie funkcií. Vďaka tomu je zmena nastavenia veľmi jednoduchá a prehľadná.

Vzhľadom k vysokému výkonu je potrebné dbať na správne nastavenie, aby zosilňovač svojou prevádzkou nerušil vysielania mobilných operátorov. Výber takto výkonného zosilňovača odporúčame konzultovať s technikom, inštalácia nevyhnutne vyžaduje odbornú montáž.

Telefonovanie: Áno ✅ / Rýchly internet: Nie ❌


Základné informácie o produkte

Jednopásmový (Single-Band) zosilňovač SYN-E30L-S je vrcholový model rady moderných zosilňovačov mobilného signálu s chytrými funkciami a jednoduchým ovládaním pomocou tlačidiel a LCD displeja. SYN-E30L-S podporuje mobilné vysielanie v pásme:

  • EGSM 900 MHz.

SYN-E30L-S je vhodný na pokrytie objektu signálom pre telefonovanie a SMS alebo pripojenia zabezpečovacieho systému (alarmy). Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a všetky zosilňuje naraz.

Zosilňovač SYN-E30L-S má veľmi vysoký výstupný výkon až 30 dBm. Je teda vhodný do lokalít s veľmí zlým pokrytím mimo objektu. SYN-E30L-S je vhodný najmä pre veľké objekty:

  • rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Zosilňovač SYN-E30L-S patrí medzi vôbec najvýkonnejšie zosilňovače v našej ponuke. Kvôli jeho vysokému výstupnému výkonu hrozí rušenie vysielačov mobilných operátorov. Pred zakúpením je nutná konzultácia s naším technikom!

Vďaka LCD displeju máte okamžitý prehľad o stave jednotlivých funkcií. Sada tlačidiel umožňuje jednoduché prvotné nastavenie a následnú obsluhu.

  

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SYN-E30L-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zosilňovač je vybavený funkciou automatického riadenia výstupného výkonu (ALC) alebo ručného (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Funkcia automatického vypnutia neustále monitoruje stav siete. Zosilňovač sa sám vypne, ak zistí, že spôsobuje výrazné rušenie v sieti operátora.


Výkon zosilňovača môže spôsobovať silné interferencie s vysielačmi operátorov. Pre vyhnutie sa potenciálnym problémom s operátormi či Českým telekomunikačným úradom tento produkt úplne nevyhnutne vyžaduje odbornú inštaláciu!

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink80 dB
Výstupní výkon Uplink23 dBm
Výstupní výkon Downlink30 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proByt, Kancelář, Sklady, Chata / Chalupa, Rodinný dům, Haly, Restaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Rozbočovač pre 3 antény, N(f), frekvenčný rozsah 698~2700 MHz
82,24€
99,52€
SKLADOM - NA PREDAJNI > 5 ks

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu