Zosilňovač mobilného signálu SYN-L23L-S s LCD displejom – 4G/LTE

ID 376
Nová generácia zosilňovačov s LCD displejom a tlačidlami pre jednoduché ovládanie | Vysoký výkon pre všetky druhy objektov | Telefonovanie, SMS a internet | Zisk signálu až 78 dB, výstupný výkon až 27 dBm | Pásmo 4G / LTE 800 MHz | Automatické alebo ručné riadenie vysielacieho výkonu Chcem vedieť viac
Záruka: 24 mesiacov, Výrobca: CELKOM Original®, Model: SYN-L23L-S

Sme tu pre vás už 15 rokov

Stovky úspešných inštalácií po celej ČR.

Zosilňovačom rozumieme

Ponúkame riešenie podľa vašich požiadaviek.

Vyskúšajte

A do 30 dní treba vráťte.

Rýchla doprava

Zasielame aj na Slovensko.

Zosilňovač mobilného signálu SYN-L23L-S s LCD displejom – 4G/LTE

Jednopásmový zosilňovač SYN-L23L-S patrí do novej generácie zosilňovačov mobilného signálu. Vďaka vysokému výkonu je vhodný do lokalít s mimoriadne slabým mobilným signálom. Je vhodný pre pripojenie k rýchlemu mobilnému internetu 4G / LTE. Zosilňovač SYN-L23L-S je vhodný predovšetkým pre veľké objekty.

Zosilňovač SYN-L23L-S je vybavený LCD displejom a sadou tlačidiel pre jednoduché ovládanie. Zmena nastavení nikdy nebola jednoduchšia.

Vzhľadom k vysokému výkonu je potrebné dbať na správne nastavenie, aby zosilňovač svojou prevádzkou nerušil vysielania mobilných operátorov. Výber takto výkonného zosilňovača odporúčame konzultovať s technikom, inštalácia nevyhnutne vyžaduje odbornú montáž.

Telefonovanie: Nie ❌ / Rýchly internet: Áno


Základné informácie o produkte

Jednopásmový (Single-Band) zosilňovač SYN-L23L-S je moderný zosilňovač mobilného signálu s radom inteligentných funkcií a jednoduchým ovládaním pomocou tlačidiel a LCD displeja. SYN-L23L-S podporuje mobilné vysielanie v pásme:

  • 4G / LTE 800 MHz.

SYN-L23L-S je vhodný na pokrytie objektu signálom pre pripojenie k internetu alebo pripojenie zabezpečovacieho systému (alarmy). Zosilňovač je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi a všetky zosilňuje naraz.

Zosilňovač SYN-L23L-S disponuje výstupným výkonom až 23 dBm. Ak je pred budovou dostatočný signál, SYN-L23L-S pokryje menšie i väčšie objekty:

  • rodinné domy,
  • veľké kancelárie a reštaurácie,
  • haly a sklady.

Pre lokality s extrémne slabým signálom pred objektom a do veľmi veľkých priestorov ponúkame po konzultácii s technikom aj veľmi výkonné modely s výstupným výkonom 27 dBm.

Vďaka LCD displeju máte okamžitý prehľad o stave jednotlivých funkcií. Sada tlačidiel umožňuje jednoduché prvotné nastavenie a následnú obsluhu.

  

Spoľahlivé prevádzkové vlastnosti zabezpečuje hliníkový kryt s rebrovaním pre dostatočné chladenie a stupeň krytia IP40. Zosilňovač je pripravený ku ľahké inštaláciu na stenu.

Kompatibilita, príslušenstvo, inštalácia

Zosilňovač SYN-L23L-S je kompatibilný so všetkými vnútornými a vonkajšími anténami z našej ponuky. Prenos signálu medzi vonkajšou anténou, zosilňovačom a vnútorné anténou je riešený pomocou káblových prepojok. Vzdialenosť nie je obmedzená, dĺžka káblové trasy ale ovplyvňuje silu výsledného signálu vo vnútri budovy. Odporúčame jednotlivé prepojky urobiť čo možno najkratšie (tzn. Medzi vonkajšou anténou a zosilňovačom a medzi zosilňovačom a vnútornou anténou).

Zosilňovača je vybavený funkciou automatického riadenia výstupného výkonu (ALC) alebo ručného (MLC). Vďaka tomu je možné maximalizovať kvalitu signálu pre telefonovanie či internet, bez toho, aby zosilňovač spôsoboval rušenie vysielača operátora.

Funkcia automatického vypnutia neustále monitoruje stav siete. Zosilňovač sa sám vypne, ak zistí, že spôsobuje výrazné rušenie v sieti operátora.


Po preštudovaní návodu je možné zosilňovač zapojiť svojpomocne, pre optimálny výsledok ale odporúčame inštaláciu prenechať odbornej firme disponujúci presnú meracou technikou.

Technické parametre

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE: 832~862 MHz MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE: 791~821 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink78 dB
Výstupní výkon Uplink20 dBm
Výstupní výkon Downlink23 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorT-Mobile, O2, Vodafone

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proChata / Chalupa, Rodinný dům, Haly, Restaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Kancelář, Sklady

Kompatibilné príslušenstvo pre:

Pridajte vlastný komentár

Pridať komentár

    Pomôžte druhým vybrať si

    Pridajte svoje vlastné recenziu